Neden Mert Halı Yıkama

Torbalı, Selçuk ve Ayrancılar bölgesinde verdiği profesyonel hizmet ile %100 müşteri memnuniyetini hedefleyen Mert Halı Yıkama’ yı tercih etme sebeplerinizden bazıları:

Kurumsal Hizmet: Halılarınız yaka kartlı ve üzerinde logo bulunan giyisilere sahip personelimiz tarafından makbuz karşılığı teslim alınır. Halı adeti, müşteri numarası vb. bilgiler bu makbuzda yer alır. Bu sayede halılarınızın karışma, kaybolma vs problemler ortadan kalkmış olur. Halılarınız yine makbuz karşılığı teslim edilir.

Teknoloji:Halılarınız son teknoloji makinelerde yıkanmaktadır.

Uzman Kadro: Halılarınız Profesyonel ekibimiz tarafından yıkanır.

Kaliteli Ürün Kullanımı: Hizmet aşamamızın tamamında ülkemizin en kaliteli üreticilerinin ürünlerini kullanmaktayız. İnsan sağlığını tehdit etmeyen, ekolojik ve çevre dostu olan şampuanlar kullanılmaktadır;
(belge, sertifika, rapor vb. detaylar için çözüm ortaklarımız bakınız)

Halı ambalajında kullanılan poşet yüksek kalitede, insan sağlığına uygun, gıda ambalajında da kullanılabilecek kadar zararsızdır. (belge, sertifika, rapor vb detaylar için çözüm ortaklarımız bakınız)

Zamanında ve Esnek Servis: Mert Halı Yıkama, Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda ve çalışma saatlerine uygun, zamanında servisi hedeflemektedir

Doğru Ölçümleme: Halılarınızın ölçümleri doğru yapılarak hesaplandırılır ve fazladan para ödemezsiniz

Gerçeği Yansıtan Reklam Çalışmaları: Mert halı yıkama, tesisinde olmayan hiçbir makina ve ekipmanı reklamlarında kullanmaz. Broşür, magnet, kartvizit vb reklam ürünlerinin tamamında kendi makinalarımız kullanılmaktadır.

Ödeme Kolaylığı: Kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

 

 

 

Yorum Yazın

Tıkla Ara